Подорожі 79 дописів з фотографіями
Донецьк
Після того, як збудували стадіон, в Донецьку взялися за оновлення залізничного вокзалу, бо старий, зведений частково ще до війни, а добудований у 1951, не пасує до чемпіонату з футболу у 2012-му. Вокзал буде таким, а поки що він такий:
Через персональні причини шукали якийсь будинок навпроти теоретичного гастронома Шахтар, який мав колись існувати десь між бібліотекою Крупської та ДМЗ. Ніхто на вулиці не пам'ятав такого гастронома, у тому числі літні люди. Коли стало зрозуміло, що потрібний будинок ми не знайдемо, тоді я просто сфоткав будинок навпроти місця, де я стояв.
Потім спробували видертись на терикон в парку Щербакова, одразу за стадіоном «Шахтёар». Але не стали, бо там брудні гаражі:
Потім нам було потрібно проїхати весь маршрут трамвая №5. На розворотному кільці трамвайної зупинки якась кондукторка сказала нам, що п'ятий трамвай не ходить вихідними. Довелось їхати маршруткою. Дістались на площу Свободи та крізь сірий сумний район пішли у БК ім. Франка. Це будівля 1927-го року, що архітектурно домінує серед сірих будинків, поганого асфальту та старих людей. Пофартило зайти всередину та навіть вийти на балкон.
В перспективі терикон.
Один з залів всередині будинку культури.
Ганзівка
Німецькі будинки.
Схожі на аварійне селище в Києві на Дарниці, німцями будоване. Та й назва «Ганзівка» нагадує про Гансів. Місцевий мешканець підтвердив, що Ганзівку будували німці після війни. І працювали тут неподалік на шахті, яку тепер закинуто.
Будинки стоять охайними прямокутними квартальчиками, усі в одному стилі. Всередині квартальчиків сараї Входи до під'їздів зсередини, на вулицю двері не дивляться. Вулиця Клубна:
Дерев'яні сходи.
Ремонт гарячого водопостачання.
Собака у вікні.
Школа та ПАЗик, вулиця Державина — край Ганзівки.