Подорожі 79 дописів з фотографіями
Херсон
Холодне зимове місто.
Повсюди продавали фільтровану воду. Найбільш поширений бренд — «Питна вода». Ще була «Джерельна». Магазинчики з водою були дуже різні, від найпростіших будок до магазинів. На розі вулиць Кулика та Залаегерсег:
На вул. Михайла Грушевського:
Літр води коштував 0.25 грн. Крім води, продавали витратні матеріали: пляшки, пробки та ручки до них. Коли ти сплатив, з віконця тобі висовували кран на шлангу та пхали його у твою тару.
Ще один екземпляр, схожий на пляжну роздягальню, тільки з краном:
Коли я був в Херсоні раніше (двічі), то не бачив цієї торговлі водою. Але друзі, які тут живуть і купують воду, кажуть, що так вже дуже давно.
В Херсоні, так само як і в багатьох інших містах України, припинили писати назви на знаках зупинок громадського транспорту. Повсюди просто непідписані знаки. На зупинках є реклама, одна й та сама на зупинках, які я бачив. Подекуди назву зупинки таки вліпили під стріхою. Тако помітив лише двічі: на проспекті Ушакова та біля парку Слави.
***
Людей на вулицях було небагато. Я, коли вийшов вештатись, нвіть здивувався. Виявилося, що всі люди сидять на «Фабриці».
(Поверхня Сонця над космонавтом схожа на недороблену піцу.)
Фабрика — це торгівельний центр у одному з покинутих цехів паперового комбінату. Наліпки з логотипом цього ТРЦ бачив на більшості маршруток, і, можливо, що деякі маршрути було змінено таким чином, щоб вони проходили повз нього.
Всередині Фабрики було дуже гучно. З усіх боків атакували цінники, як то 4 хвилини на каруселі — 12 грн по робочих днях. Дітям подобається.
Бачив місце з прикольним контрастом: басейн в залі з частково прозорими стінами. З одного боку від цих стін йшли похмурі зимові люди у дешевих чорних куртках, хлюпаючи ногами по брудній, мокрій підлозі. З іншого боку, лише у трьох метрах, люди плавали.
На центральній, адміністративній будівлі паперового комбінату висів величезний рекламний транспарант з помилками. Російське слово «сельскохозяйственный» написане з однією «н». Змішано дві мови: водночас тут українське слово «торговий».
Давно хотів подивитись вулицю Залаегерсег (це непросте слово — назва угорського міста-побратима). Подивився.
Прикольний слід від телефону-автомату.
***
Стара арка на вулиці Підпільній.
Стара огорожа над проходом з Підпільної на Колодязьну.
Колектор зі струмком. По цій малій річці тепер пролягає вулиця Колодязьна. Отвір колектору ніяк не було огороджено.
Панкратівський міст збудовано через балку того струмку у 19-му сторіччі.
Херсонський urban decay.
Стріт-арт.
Навколо — нудна біло-іржава зима.
Кіт на теплому місці.
Зимовий вид з мосту на річку Кошову.
Зимовий вид з мосту на річку Кошову.